Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fisnik Berisha

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Gjakovë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Fisnik Berisha është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Në vitin 2015, Fisnik Berisha merr pjesë në X Factor Albania 4. Më datë 24 Shtator 2016, Fisnik Berisha publikon videoklipin "Neser", në bashkëpunim me Don Pizhi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrës në

X Factor Albania

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Përparim Behluli

Kastriot Grajqevci

Matej Karaqi

Armend Fejzullahu

Ahmed Emurllai

Lucky Voice

Ermal Ponoci

Kliton Roci

Vitmar Basha

Skerdi (Top Fest)

Tags: Fisnik Berisha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet