Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fisnik Ristemi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Fisnik Ristemi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Në Qershor 2002, Fisnik Ristemi merr pjesë në PoliFest 2002 me këngën "Perse Me The Te Dua". Në Shtator 2004, Fisnik Ristemi merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2004 me këngën "Tash Lotojne Syte E Mi". Më datë 16 Maj 2008, Fisnik Ristemi publikon videoklipin "Maturantet". Më datë 27 Maj 2011, Fisnik Ristemi publikon videoklipin "Milioneri". Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics. Më datë 6 Dhjetor 2011, Fisnik Ristemi publikon videoklipin...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentLive 2016 (2016)

Ti Po Më Kallë (2013)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Remzi Leka

Qenan Selani (Qena)

Sabi

Isa Neziri

Naim Gavrani

Avdi Mjeku

Premtim Mehmeti

Istref Berisha

Albrim Llapqeva

Ibrahim Kasami

Tags: Fisnik Ristemi, Niki, Fisnik Rustemi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet