Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fisnik Ristemi - Ale Lej Tallava

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ale Lej Tallava".
3. Video është e këngës "Ale Lej Tallava", por nuk këndohet nga Fisnik Ristemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fisnik Ristemi - Ale Lej Tallava  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

06/10/2011

2011-10-06T17:41:18+00:00Fisnik Ristemi:
1.
Mu plotsu deshira per nje dashuri
fati me buzeqeshi te takova ty
Me ty jam i gzum pa ty zemra me vun
a me don e dashur sa te dua un
Ale lej le le le lej per ty po mendoj
Ale lej le Tyee le lej sa te dashuroj...
2
Me pas pas zemra goj kishte than nji fjal
fjalen shum te dua kurr se kishte ndal
Mos ki dert e dashur me ty jam gjithmon
me ta prish qetsin askush nuk guxon...
ale lej le le le per ty po mendoj
ale lel le le le sa te dashuroj..
3
Kalle kalle kalle sonte ritem tallavae
ritem tallave anemban dynjas o hajde
jena dal gjithkahe jena dal gjithkahee
3
Ahh gurbet gurbet oo shpirtin po ma kall
jalla per vedlindjen time me ka mbet ni maall o fluturo bilbiloo


Ky tekst u dërgua nga Linda
Më Shumë Këngë Nga Fisnik Ristemi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet