Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fisnik Ristemi - Super Star
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Super Star".
3. Video është e këngës "Super Star", por nuk këndohet nga Fisnik Ristemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fisnik Ristemi - Super Star  (Feat. Xheni)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Ti Po Më Kallë"

Komente

Asnjë Koment

15/12/2012

2012-12-15T08:31:05+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Super Star" kënduar nga Fisnik Ristemi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Fisnik Ristemi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Muharrem Ahmeti - Super Star

Lujm me tallavaaaa...2x

Ilda:
Sa her qe bjen nje yll
eshte super star
sa her kengen mbi kenge
ti e ban zjarr
dhe duart lart ne qjell
muziken ndjej
pak me shum volum dj
dua te kercej

Muharremi:..2x
Ne ku dojna zjarr e bojn
na thon SUPER STAR
e çka bojna se tregojna
Lujm me TALLAVA

Emiljano:
Dihet super star un jam
veç me yje cdo dit rri
tangallekshi prezantohen
me siguri un e din
nese çon kryet ti nalt
edhe mundesh me na pa
jan tre yje qe ndriçojn
ne nje keng me tallava
Pa kufjit zemer ni pound
Muharremi tallava
kur e bojm, e bojm vullkan
jo si habit ktu nuk ka
luj e kce se ndryshe s'ban
Ilda jet ti super star
Ervin Gonxhi ben veç hite
NUMER 1 NE TALLAVA

Lujm me tallava....2x

Ilda:
Sa her qe bjen nje yll
eshte super star
sa her kengen mbi kenge
ti e ban zjarr
dhe duart lart ne qjell
muziken ndjej
pak me shum volum DJ
dua te kercej

Muharremi:..4x
Ne ku dojna zjarr e bojn
na thon SUPER STAR
e çka bojna se tregojna
Lujm me TALLAVA

an MAX PRODUCTION video...egi

Taylor Swift - Super Star

This is wrong but I can't help but feel like
There ain't nothing more right babe
Misty morning comes again and I can't
Help but wish I could see your face
And I knew from the first note played
I'd be breaking all my rules to see you
You smile that beautiful smile and
All the girls in the front row scream your name

So dim that spotlight, tell me things like
I can't take my eyes off of you
I'm no one special, just another
Wide eyed girl who's desperately in love with you
Give me a photograph to hang on my wall, superstar

Morning loneliness, comes around when I'm not
Dreaming about you
When my world wakes up today
You'll be in another town
And I knew when I saw your face, I'd be
Counting down the ways to see you
You smile that beautiful smile and
All the girls in the front row scream your name

So dim that spotlight, tell me things like
I can't take my eyes off of you
I'm no one special, just another
Wide eyed girl who's desperately in love with you
Give me a photograph to hang on my wall, superstar

You played in bars, you play guitar
I'm invisible and everyone knows who you are
And you'll never see, you sing me to sleep
Every night from the radio

So dim that spotlight, tell me things like
I can't take my eyes off of you
I'm no one special, just another
Wide eyed girl who's desperately in love with you
Give me a photograph to hang on my wall, superstar
Sweet, sweet superstar, superstar
Më Shumë Këngë Nga Fisnik Ristemi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë