Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fisnik Ristemi - Tetovare

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tetovare".
3. Video është e këngës "Tetovare", por nuk këndohet nga Fisnik Ristemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fisnik Ristemi - Tetovare  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Ti Po Më Kallë"

Komente

Asnjë Koment

05/02/2013

2013-02-05T09:46:15+00:00Këtë këng që e kam nis
veç për ty du me këndu
Je ma e mira e Shqiptaris
Këngën ty ta kam kushtu

Syt' e tu përplot magji
më e bukra më je ti
dhe krejt botën me ma fal
nuk te ndrroj o sa t'jam gjall

Refreni:
Je si lule, lule bore
Moj e heshme cauc Tetove

E ta kam ble unazën haj në Gostivare
Bashk ta lidhim besën o Moj Tetovare
Zemrën ty ta fala, me ty kam lidh besën
O moj Tetovare, nuse kam me t'marre

Këtë këng që e këndoj
vetëm ty po ta kushtoj
Mali Sharr ta dha freskin
e Pollogu bukurin

Syt' e tu përplot magji
më e bukra më je ti
dhe krejt botën me ma fal
nuk te ndrroj o sa t'jam gjall

Refreni:
Je si lule, lule bore
Moj e heshme cauc Tetove

E ta kam ble gjerdanin, hajde në Prizrene
O Moj Tetovare, moj lule pranvere
Zemrën ty ta fala, me ty kam lidh besën
O moj Tetovare, nuse kam me t'marre

Je si lule, lule bore
Moj e heshme cauc Tetove
Zemrën ty ta fala, me ty kam lidh besën
O moj Tetovare, nuse kam me t'marre (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23
Më Shumë Këngë Nga Fisnik Ristemi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet