Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Fisnik Ristemi - Tallava Moderne 2015

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tallava Moderne 2015".
3. Video është e këngës "Tallava Moderne 2015", por nuk këndohet nga Fisnik Ristemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fisnik Ristemi - Tallava Moderne 2015  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

03/12/2014

2014-12-03T09:33:36+00:00Tash muzika ka ndryshu nuk po knohet si perpara
Knohet ndryshe popullorja ndryshe knohet tallavaja
Knohet rok me qifteli me sharki knojn per dashni
Askush smunet mi ra nfije ksaj muzike me stoli

TeknoTallava TallavaModerne
Knohet luhet diskoteka Kalleta atmosfera
TeknoTallava TallavaModerne
Knohet luhet naper darsma kallet atmosfera

Thojn muzika ska kufi kritikohet Tallavaja
Neper darsma e ahengje diskoteka osht e para
Me tupana knojn HipHop luhet knohet me FreeStyle
Tash krejt ritmet i bojm bashk stil i ri veq mu knaq

HipHop Tallava Tallava Moderne
Knohet luhet diskoteka kallet atmosfera
TurboTallava Tallava Moderne
Knohet luhet naper darsma kallet atmosfera

Knojna Tallava Tallava Moderne
Knohet luhet diskoteka kallet atmosfera
Turbo Tallava Tallava Moderne
Knohet luhet naper darsma kallet atmosfera


Ky tekst u dërgua nga  noozGe
Më Shumë Këngë Nga Fisnik Ristemi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet