Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Fisnik Ristemi - Moj Lulije Gajtanlije  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

28/08/2016

2016-08-28T15:19:41+00:00

Këngë e albumit:

"Live 2016"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj Lulije Gajtanlije" kënduar nga Fisnik Ristemi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Fisnik Ristemi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Fisnik Ristemi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet