Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fisnik Ukmata - Ma Fal At Buzeqeshje / E Kujtoj At Takim Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ma fale atë buzëqeshje, qe e andrroj n'vetmi
Ma fale atë buzeqeshje, e më mbushe lumturi

Asgja nuk më ka mbetur, tani t'gjitha i humba
Dashuria dhe gëzimi, u zhduken për mua

E kujtoj atë takim, me lotët e dashuris
Jetoj në ate përqafim, që ma dhurove ti (2X)

Kaluan shumë kohë, vite të tëra ndër ne
Ti ike shumë largë, pa më thëne ku je

Asgja nuk me ka mbetur,tani t'gjitha i humba
dashurija dhe gezimi,u zhduken per mua

E kujtoj ate takim,me lotet e dashuris
jetoj ne ate perqafim, qe me dhurove ti(2x)


Fisnik Ukmata - Ma Fal At Buzeqeshje / E Kujtoj At Takim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma Fal At Buzeqeshje / E Kujtoj At Takim".
3. Video është e këngës "Ma Fal At Buzeqeshje / E Kujtoj At Takim", por nuk këndohet nga Fisnik Ukmata.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fisnik Ukmata:


Komente 0