Fisnikët

Rikthehen Fisniket

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[22-02-2012]
Grupi Fisnikët, që i kanë munguar skenës muzikore prej një kohe të gjatë, janë duke u përgatitur një këngë të re.
Kënga e cila pritet të publikohet së shpejti, trajton temën e dashurisë dhe është e realizuar me kitarë akustike nga vet grupi.

Gjithashtu pritet që kënga të shoqërohet edhe me videoklip që do të lansohet së shpejti.
 (Telegrafi)

Rikthehen Fisniket


Komente 0