Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fisniket - Me Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Me fal nese te them,se kurr sdo te harroj
Me fal nese kete dashuri,ndonjeher e mallkoj
Me fal ndoshta ne kohe te gabuar te dashuroj
Me fal ndoshta preje teje,shume po kerkoj

Jo jo smund jetoj pa ty,mua me duhen ata dy sy..
Jo jo smund jetoj pa ty,mua me duhen ata dy sy....ah ah ah ah ah...

Me fal per gjdo lote,qe e derdhe, per mua
Me fal me fal qe aq shume te dua(2 here).

Jo jo smund jetoj pa ty,mua me duhen ata dy sy..
Jo jo smund jetoj pa ty,mua me duhen ata dy sy..ah ah ah ah ah...


Ky tekst u dërgua nga  edonaFisnikët
Publikimi: 01/12/1994


Fisniket - Me Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Fal".
3. Video është e këngës "Me Fal", por nuk këndohet nga Fisniket.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fisnikët:


Komente 0