Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fisniket - Nuk Jam Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kur hena del ne qiell
dhe dritat shuhen ne qytet
mbreteron qetesia
m'kujtohesh ti

E di se ti me pret
diku e strukur me lot ne sy
e pikelluar mendon per mua

ref: oooo te kam thene nuk jam per ty
te perbej ne keta dy sy
oooo je e bukur dhe e mire
por une dua te jem i lire

Ti shko mos me prit mu
se ne kete jete une jam vonu
dhe mbrapa me nuk kthehem dot
shoqeria po me pret
edhe rakia ne dore me mbet
dhe me ngadal me ngadal me vret...

ref: oooo te kam thene nuk jam per ty
te perbej ne keta dy sy
oooo je e bukur dhe e mire
por une dua te jem i lire...


Ky tekst u dërgua nga NoraFisnikët
Publikimi: 01/12/1994


Fisniket - Nuk Jam Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Jam Per Ty".
3. Video është e këngës "Nuk Jam Per Ty", por nuk këndohet nga Fisniket.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fisnikët:


Komente 0