Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fisniket - Je Me E Bukura Ne Kete Bote Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Ishte verë moj kur më la
ishin ditët plot vetmi
200 ditë mu dukën shumë
zemra m'digjej si qiri

ref: je ma e bukura në këtë botë
për ty sonte e qoj këtë gotë
200 ditë e hiq ma pak
unë i mjeri s'jam rahat

ty të kam moj për merak
ti ma dogje shpirtin flakë
mos më shti moj me't bo be
që të vuaj mos më le

ref: je ma e bukura në këtë botë
për ty sonte e qoj këtë gotë
200 ditë e hiq ma pak
unë i mjeri s'jam rahat


Ky tekst u dërgua nga  qendresaFisnikët
Publikimi: 12/05/2010


Fisniket - Je Me E Bukura Ne Kete Bote
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je Me E Bukura Ne Kete Bote".
3. Video është e këngës "Je Me E Bukura Ne Kete Bote", por nuk këndohet nga Fisniket.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fisnikët:


Komente 0