Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fisniket - Mos Pyet Me Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Dhe pranvera erdhi
bora dhe dimri shkoj
kahere ste kam pare
athua ku je moj

Lulet kane lulezuar
tani ne kopshtin tim
vetem ne zemren time
jeton nje kujtim

Mos pyet me
athua ku kam qetur
mos pyet me
athua a jam gjalle a vdekur
koha shkon bota po ndryshon
nje here qesh e pastaj loton

Kur te vije koha e dashur ndojhere
do te bjere shi do fryje ndoshta ere
e te kesh ne dore se pari ket vale
do te jem per ty do jem un aq larg

mos pyet me
athua ku kam qetur
mos pyet me
athua a jam gjalle a vdekur
koha shkon bota po ndryshon
nje here qesh e pastaj loton

mos pyet me
athua ku kam qetur
mos pyet me
athua a jam gjalle a vdekur
koha shkon bota po ndryshon
nje here qesh e pastaj loton


Ky tekst u dërgua nga Abdullah S.Fisnikët
Publikimi: 01/12/1994


Fisniket - Mos Pyet Me
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Pyet Me".
3. Video është e këngës "Mos Pyet Me", por nuk këndohet nga Fisniket.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fisnikët:


Komente 0