Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fisniket - Moj Bjondin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  29

Ti e di se zemrën ta kam dhanë
ti e di se ëndrrat ti kam falë

Toka le të bëhet qiell
deti le të bëhet diell
mos harro e imja je

Toka le të bëhet qiell
deti le të bëhet diell
mos harro e imja je

Moj bjondinë me sytë e zi
e me buzë moj si qershi
eja belin të ta marr
oj zemër ooo

Moj bjondinë me sytë e zi
e me buzë moj si qershi
eja belin të ta marr
oj zemër ooo

Fjalëve tua gjithnjë ju besoj
premtimet e mija si harroj oooo

Toka le të bëhet qiell
deti le të bëhet diell
mos harro e imja je

Toka le të bëhet qiell
deti le të bëhet diell
mos harro e imja je

Moj bjondinë me sytë e zi
e me buzë moj si qershi
eja belin të ta marr
oj zemër ooo


Ky tekst u dërgua nga  Rinor   GeennT   UnikkLimiCover: TNT - Bjondina
Fisnikët
Publikimi: 01/12/2004


Fisniket - Moj Bjondin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Bjondin".
3. Video është e këngës "Moj Bjondin", por nuk këndohet nga Fisniket.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fisnikët:


Komente 0