Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fisniket - Valceri Fundit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Eshte dite vjeshte,
era fryne me stuhii.

Gjethet bine nje nga nje,
larte degjohet nje melodi. (x2)

ref: pse moj me thua
se ste haroj
sa shum te dua
por duhet te shkoj
valceri i fundit esht ky per ne
te ura gurit ku loznim ne.

Pse m`shikon me lot ne sy
qe me deshte ska rendesi.

Epizodi per ne po perfundon
me zdo t`jemi bashk e jeta vazhdon. (x2)

ref: pse moj me thua
se ste haroj
sa shum te dua
por duhet te shkoj
valceri i fundit esht ky per ne
te ura gurit ku loznim ne


Ky tekst u dërgua nga BekFisnikët
Publikimi: 01/12/2000


Fisniket - Valceri Fundit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Valceri Fundit".
3. Video është e këngës "Valceri Fundit", por nuk këndohet nga Fisniket.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fisnikët:


Komente 0