Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fisniket - Pa Koment Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

E kam dit qe nje dit do te vjen liria
Por nuk e kam prit te ndrrohet gjeografia
Dej dje na kan sha edhe na kan vra
Dhe na prap po flejm tash dojn me na nda
Dhe shqiptari i shkret prap nuk po merr vesh
E ka nxan ni banes i ka shti vesht nlesh
E ka ble 1 mobil golf 2sh po vozit
Prej kaqikav tpules te gjthithve na dhemm kryt

#Voc: OOuu ooo hasan , a ma ke pru shleperin me pula bre ...
E po shkojkan qikat si faksi ktyne here pi jav nin tonve pun e madhe
Jon qu pesh keiit veq knojn bojnn muzik.
Mir i kena punt a ?
Kush po ka qef po inqizon kaseta heh!
A ki pare i ki keiit
aha .

Na ka mlu berlloku rryma na harroj,
Rruget gropa gropa as nuk po ka uj,
ja ka nis po vrahen e po therren thika,
I ka hy ne huj te gjithve politika,
A ruhet kshtu kosova o vllaznit e mi tu e sha njeri tjetrin tu mbajt gjellzi
Do na harroj zoti na shkel historia
Do te na shajn nipat kur te vjen ardhmeria

#Voc: Valla i kom nxan njo 2 banesa minihere mas luftesbe daj.A po doni me jav shit fal i kom keiit? aaa
Qysh bre mitrovica qa je ka fol
banesa more jom ka thon banesa qe ky mitrovica banesa a po doni me ble bac kom edhe lokale 5 lokale i kom te shkijev qe ky mitrovica .
Ndash vlla mu knaq ejj nita qe i kan pruu edhe do femna prej russie ksajde aaaa po tmira jon .
Qysh thee??
Qa je more ka fol?
O sjom ka foli une qyqy e din ti per qa po foli uneh ti pom bon men diqka mu nda .. alooo?
O u knaqem bre...


Ky tekst u dërgua nga  adhurimFisnikët
Publikimi: 01/12/2000


Fisniket - Pa Koment
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Koment".
3. Video është e këngës "Pa Koment", por nuk këndohet nga Fisniket.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fisnikët:


Komente 0