Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fisniket - E Mora Boten Ne Sy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Në letrën që ma çove
Shkruan se më ke lënë

x 2
Sdi pse u largove
Lamtumirë pa thënë

x2
E mora botën në sy
Do të vdes, të vdes për ty
Ti mua nuk më deshte
Moj çapkëne

Harrove shokun e jetës
Më quajte te semurë

x2
Besove në fjalët e botës
Jeta është aventur

x2
E mora botën në sy
Do të vdes, të vdes për ty
Ti mua nuk më deshte
Moj çapkëne


Ky tekst u dërgua nga Gjyla M.Fisnikët
Publikimi: 01/12/2009


Fisniket - E Mora Boten Ne Sy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Mora Boten Ne Sy".
3. Video është e këngës "E Mora Boten Ne Sy", por nuk këndohet nga Fisniket.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fisnikët:


Komente 0