Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fisnikët & Gold AG - Ku Je Nisë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je Nisë".
3. Video është e këngës "Ku Je Nisë", por nuk këndohet nga Fisnikët & Gold AG.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fisnikët & Gold AG - Ku Je Nisë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Video Produksioni:

MAX Production

Këngë e albumit:

"Diaspora"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Gold AG

10/11/2019

2019-11-10T16:00:15+00:00Pa me thuj ku je nise me shku
Me i lan’ te gjitha mu largu
A ke ne zemer pak gjynah
Ka me t’mare malli me m’pa

Re:
Eh more shpirti jem
Ne kohna te v’shtira po me len
Do t’pendohesh ne vetmi
Se e mbyte nje dashni
Eh mori zemra jem
Ti po shkon e ku po m’len
Çka i bane dashnis tane
Eh mori jeta jem.

Prej ikjes tonde te dyt kena me vujt
Ama pe majna nveti pa i kallxu kerkujt
E di qe ki me mlyp e di qe ki me thon
Po du edhe niher nkraht e mu kon
Kaniher po thom nashta qiky o fati
Ama premtimet tua mshtin me ta mar inati
Ama prap se prap ti per mu je e njejta
Me bo neser mu kthy apet i harrojna kejta.

Atje larg ku ki me jetu
Shume gjera kan me tu kujtu
E vetme ne dhimbje ke me qa
Vujtjet e mdhaja kan me t’vra.

6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Fisnikët:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet