Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fitim Bajra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Fitim Bajra është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 18 Shkurt 2017, Faton Cakolli publikon videoklipin "Sa Vash E Bukur", në bashkëpunim me Fitim Bajra. Muzika e këngës u punua nga Fitim Bajra, teksti u shkrua nga Fitim Bajra....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Andi AD

5kinny

Hary-B

Flame (Flamur Selmani)

Bernie

Real K

Liil Craizy

Terror A.K.A Shkupi

Scandali

Don Xon

Tags: Fitim Bajra, F-King, Ogb, O.B.G, O.B.G.


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet