Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Fitnete Rexha - Keputa Nje Trendafil

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Keputa Nje Trendafil".
3. Video është e këngës "Keputa Nje Trendafil", por nuk këndohet nga Fitnete Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fitnete Rexha - Keputa Nje Trendafil  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"Kolazh"

Këngë e albumit:

"Popullore Të Shqipërisë Së Mesme"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1996

1996-11-30T23:00:00+00:00Erdh pranvera me t'jeshile
Ç'i rash bahçes për midis
Këputa nji trandafile
Për kujtim të dashunis

Këputa nji trandafile
Për kujtim të dashunis

Rreth e qark lule të kuqe
Karafilat o në saksi
S'të ka kush moj buz burbuqe
Sikur un s'te don njeri

S'të ka kush moj buz burbuqe
Sikur un s'të don njeri

Jasemin të vinte era
Kur t'i putha moj të dy syt
Asoj nate moj mun ke dera
Në kranor ma vune kryt

Asoj nate moj mun ke dera
Në kranor ma vune kryt

Më buzqesh njiher me shende
Ma jep zemren o të qendroj
Të lutem moj mos më lene
Se pa ty nuk mund të rroj

Të lutem moj mos më lene
Se pa ty nuk mund të rroj


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Fitnete Rexha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet