Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Fitnete Rexha - Moj Dashnore Te Bekofte Perendia

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Dashnore Te Bekofte Perendia".
3. Video është e këngës "Moj Dashnore Te Bekofte Perendia", por nuk këndohet nga Fitnete Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fitnete Rexha - Moj Dashnore Te Bekofte Perendia  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  18

Këngë e albumit:

"7 Yjet E Muzikes Popullore"

Këngë e albumit:

"Popullore Të Shqipërisë Së Mesme"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00Moj dashnore të gjykoftë Perëndia
Si ma çfaqe dashninë të rrem
Se fjala jote dhe bashkënia
E pabesë moj paska qen

Se fjala jote dhe bashkënia
E pabesë moj paska qen

Unë të dita moj se t’kam mike
Prandaj e vuna dashninë me ty
Ti s’u kallxove aspak fisnike
Sa që s’paska të rrëfym

Ti s’u kallxove aspak fisnike
Sa që s’paska të rrëfym

T’u thaftë dora moj që më shkrove
Mallku qofshin letrat e tu
Se vet më deshe më harrove
Sa besnik te kom qëndru

Se vet më deshe më harrove
Sa besnik te kom qëndru


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Fitnete Rexha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet