Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fitnete Rexha - Moj E Bukura Sy Mëshqerrë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj E Bukura Sy Mëshqerrë".
3. Video është e këngës "Moj E Bukura Sy Mëshqerrë", por nuk këndohet nga Fitnete Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fitnete Rexha - Moj E Bukura Sy Mëshqerrë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Popullore Të Shqipërisë Së Mesme"

Komente

Asnjë Koment

08/06/2011

2011-06-08T07:04:35+00:00Moj e bukra sy mëshqerr-e
Lule e mali plotë er-e
A nuk zbret këtu në krue
Që të rrish nji çik me mu-e
Ec të keqën moj ty t'u bofsha
Syt e tuja mom unë t’i marrsha

Unë po vij more sokol-e
Por nuk di ashtu me fol-e
Jom e vogël dhe kët ver-e
Prit të vij tjetra pranver-e
Pastaj vij te kroi me ty-e
Edhe rrim'o gjithnji të dy-e

Mir e bukra sy mëshqerr-e
Do të pres deri n’pranver-e
Do të pres porsi bilbilat
Që të çelin tranafilat
Por ama mos të fluturojsh-e
Nonji tjetër lis t’qëndrojsh e

Por ama mos të fluturojsh e
Nonji tjetër lis t’qëndrojsh e


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Fitnete Rexha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet