Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fitnete Rexha - Dil Te Shoh Me Sy

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dil Te Shoh Me Sy".
3. Video është e këngës "Dil Te Shoh Me Sy", por nuk këndohet nga Fitnete Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fitnete Rexha - Dil Te Shoh Me Sy  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Popullore Të Shqipërisë Së Mesme"

Komente

Asnjë Koment

08/06/2011

2011-06-08T07:41:19+00:00O hiqe pra
Shomin me ojna
Dil te shoh me sy
Se m'merr malli per ty

O fol mi goce
Te lumte goja
Dil te shoh me sy
Se m'merr malli per ty

Dil te shoh me sy
Se m'merr malli per ty

O hiq jelekun o
Me tentena
Dil te shoh me sy
Se m'merr malli per ty

O dil mi goce
Mos rri mrena
Dil te shoh me sy
Se m'merr malli per ty

Dil te shoh me sy
Se m'merr malli per ty

O dil mi goce
Prej hajatit o
Dil te shoh me sy
Se m'merr malli per ty

O hiqe ferxhen
E çorçafin o
Dil te shoh me sy
Se m'merr malli per ty

Dil te shoh me sy
Se m'merr malli per ty


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Fitnete Rexha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet