Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fitnete Rexha - Dy Të Bukura Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  7

Dy të bukurat
Me nji derë x2

Dimnin dimnin
Ç'e bojshin ver e x2

Aman ore

Dimnin ç'e bojshin ver e
Aman ore

Dy të bukurat
Në shtëpi x2

Zun o zun o
Drita floriri? x2

Aman ore

Zun o drita floriri?
Aman ore

Zot më bon
Si zog skifteri x2

T’shof të bukurën t'shof të bukrën
Ke mineri x2

Aman ore

T'shof të bukurën ke mineri
Aman ore

Zot më bon
Si zog petrit x2

T'marr të bukrën t'marr të bukrën
Me shetit x2

Aman ore

T'marr të bukrën me shetit
Aman ore


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Fitnete Rexha - Dy Të Bukura
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Të Bukura".
3. Video është e këngës "Dy Të Bukura", por nuk këndohet nga Fitnete Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fitnete Rexha:


Komente 0