Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fitnete Rexha - Leu Dielli N'at Buzë Mali Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

Leu dielli n’at buzë mali
Vaj vaj vaj-e
Mjera unë ç’m'u bo xhanoni
M'u dogj shpirti e m’u dogj xhoni
Vaj vaj vaj

Ref...x2
Të kom shpirt-e
Të kom xhon
O e jotja kesh -e
E jotja jom

Hajde shpirto zemra ime
Vaj vaj vaj-e
Se m’ka rrit nona jetime
Me shum halle me shum mundime
Vaj vaj vaj

Ref...x2
Të kom xhan-e
Të kom shpirt
O të boj rixha
Mos më ik


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Publikimi: 08/02/2013Më Shumë Këngë Nga Fitnete Rexha:


Komente mbi këtë këngëFitnete Rexha - Leu Dielli N'at Buzë Mali
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Leu Dielli N'at Buzë Mali".
3. Video është e këngës "Leu Dielli N'at Buzë Mali", por nuk këndohet nga Fitnete Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.