Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fitnete Rexha - Po Shkon Goca Me Korr Në Arrë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Shkon Goca Me Korr Në Arrë".
3. Video është e këngës "Po Shkon Goca Me Korr Në Arrë", por nuk këndohet nga Fitnete Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fitnete Rexha - Po Shkon Goca Me Korr Në Arrë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

08/02/2013

2013-02-08T16:48:16+00:00Po shkon goca me korr n'ar e
Oh dy drapi oh ç'i ka ne dor e

Oh dy drapi oh ç'i ka ne dor

Oh dy drapi oh ç'i ka ne dor e
Oh vjen nji djal o pun e mar e

Oh vjen nji djal e puna e mar

Oh ty mar paç o mre djal i ri e
Oh njimoj goces o me korr ti e

Oh njimoj goces o me korr ti

Oh fillon çuni o tu e njimu e
Oh filloj goca me kshillu e

Oh filloj goca me kshillu

Oh filloj goca me kshillu e
Oh ti mre djal o a je martu e

Oh ti mre djal o a je martu

Oh s'jam martu o as s'jam feju e
Oh çke moj goc o qe m'pyt mu e

Oh çke moj goce moj qe m'pyt mu

Oh çke moj goce moj qe m'pyt mu e
Oh kom nji moter ta jap per gru e

Oh kom nji moter ta jap per gru

Oh ç'ta boj motren o tu t'pas ty e
Oh te puthsha vetllen o me gjith sy e

Oh te puthsha vetllen o me gjith sy


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Fitnete Rexha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet