Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fitnete Rexha - Kënga E Sulë Mustafës Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  3

Mun ke furra mre biro
N'kry t'pazarit
U vra Sula mre biro
Bash i djalit

Mu vra Sula mre biro
Bash i djalit

Gjith Kavaja mre biro
Zun me qa i a e
Qajn per Sulon o biro
Se u vra i a e

Qajn per Sulon o biro
Se u vra i a e

Ç'bone ti o mre djalo
Mre i bir e
Kom vra Sulon o babo
Me pa hir e

Kom vra Sulon o babo
Me pa hir e

Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 12/04/2013


Më Shumë Këngë Nga Fitnete Rexha:


Komente 0


Fitnete Rexha - Kënga E Sulë Mustafës
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kënga E Sulë Mustafës".
3. Video është e këngës "Kënga E Sulë Mustafës", por nuk këndohet nga Fitnete Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.