Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Fitnete Rexha - Karanfili Ne Saksi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

10/04/2014

2014-04-10T17:52:22+00:00Karajfili ne saksi
Aman karajfili ne saksi
I qet gonxhet o nji nga nji
Aman i qet gonxhet o nji nga nji

Em tipar em bujar
Aman je e bukur per behar x2
Aman per behar

Ku ta gjej nji djal te ri
Aman ku ta gjej nji djal te ri
Te mos pi ven e mos pi raki
Aman te mos pi ven e mos pi raki

Em shkollar em bujar
Aman djal te bukur ziliqar x2
Aman ziliqar

çelin vjollcat o nji nga nji
Aman çelin vjollcat o nji nga nji
Ku ta gjej nji vajz si ty
Aman ku ta gjej nji vajz si ty

Em syzez em belholle
Aman faqekuqe porsi molle x2
Aman porsi molle


Ky tekst u dërgua nga Genti
Më Shumë Këngë Nga Fitnete Rexha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet