Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fitnete Tuda - Shi Bie Ne Tirane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  39Shi bie ne Tirane
nga malli yne
edhe qielli qan
je i dehur nga pija
apo nga dashuria
ti ec...
por kembet nuk te mbajne
je i dehur nga pija
apo nga dashuria
ti ec...
por kembet nuk te mbajne

Shi bie ne Tirane
si nen ombrelle
ti strukesh nen nje palme
gjysma ime treti
rrugeve te ketij qyteti
shi bie ne Tirane
gjysma ime mbeti
rrugeve te ketij qyteti
shi bie ne Tirane

Sa shume u endem e s'ikem
sa shume u lagem e s'ikem
harruam ditet dhe vitet
a eshte kjo dashuri?

Shi bie ne Tirane
dhe shpirti yne
fluturon mbi dajt
vetja ime mbeti
rrugeve te ketij qyteti
Shi bie ne Tirane
zemra ime mbeti
rrugve te ketij qyteti
Shi bie ne Tirane

Shi bie ne Tirane
nga malli yne
edhe qielli qan
zemra ime mbeti
rrugeve te ketij qyteti
Shi bie ne Tirane
kenga ime mbeti
rrugve te ketij qyteti
Shi bie ne Tirane
Shi bie ne Tirane
Shi bie ne Tirane
Shi bie ne Tirane...


Ky tekst u dërgua nga 2E

Fitnete Tuda - Shi Bie Ne Tirane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shi Bie Ne Tirane".
3. Video është e këngës "Shi Bie Ne Tirane", por nuk këndohet nga Fitnete Tuda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

14
9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Fitnete Tuda:


Komente 0