Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fitnete Tuda - Si Muzika Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14

Sa shume e duam
e sa pak kemi
Sa shume e vuajme
e ja ku jemi
Dhe te gjithe lutemi per nje dashuri
Oh ku je ti, oh ku je ti

Sa prane te kam
e dot s’te gjej
I fshehur ne enderr
ne kenge ti je
Dhe te gjithe lutemi
per nje mrekulli
Oh ku je ti, oh ku je ti

Ref.
Une dua te jesh si muzika
Dhe dua te me ndjesh si muzika
Une dua te jesh gezimi im
Une dua te jesh frymezimi im

Sa shume e duam
e sa pak kemi
Sa shume e vuajme
dhe ja ku jemi
Dhe te gjithe lutemi per nje dashuri
Oh ku je ti, oh ku je ti

Une dua, dua te jesh
Une dua, dua te jesh


Fitnete Tuda - Si Muzika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Muzika".
3. Video është e këngës "Si Muzika", por nuk këndohet nga Fitnete Tuda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fitnete Tuda:


Komente 0