Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fitnete Tuda - Duke Kërkuar Jetën Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Duke kërkuar jetën
Kalova male, kalova dete
Duke kërkuar jetën
Jo nuk e gjeta të vërtetën...
...
Duke kërkuar diellin
Lart fluturova dhe preka qiellin
Duke kërkuar diellin
Lart fluturova dhe putha qiellin
...
Duke kërkuar lirinë
Pa të s'jetoj dot si pa dashurinëNuk kemi video për këtë këngë.
Fitnete Tuda - Duke Kërkuar Jetën
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Duke Kërkuar Jetën".
3. Video është e këngës "Duke Kërkuar Jetën", por nuk këndohet nga Fitnete Tuda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fitnete Tuda:


Komente 0