Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Fitore Gjonbalaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  54
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 37 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Fitore Gjonbalaj është një këngëtare e njohur. Eshtë këngëtare e popullarizuar dhe mjaft e pranishme kohëve të fundit në estradën kosovare. Falë zërit të saj që ka një shtrirje të madhe dhe ngjyrë të veçantë por edhe vullnetit të madh për të krijuar gjëra të bukura, ajo arriti të pushtojë zemrat e muzikëdashësve të të gjitha gjeneratave të cilët e admirojnë pa masë. Është kjo Fitore Gjonbalaj e cila me mjaft modesti, me një buzëqeshje të lehtë dhe ngrohtësi është gjithmonë e gatshme të jetë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareVjeshta (2007)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Teuta Blaka

Besa Morina

Drenusha Latifi

Valentina Ajdari

Linda Mirena

Egzona Krasniqi

Jasmina Sahiti

Dafina Kastrati (Gjakove)

Syzana Jashanica

Albulena Kajtazi

Tags: Fitore Gjonbalaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet