A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Fizzy is a singer of Hip-Hop music. Më datë 22 Mars 2017, Fizzy publikon videoklipin "1 Shans". Më datë 16 Maj 2018, Fizzy publikon videoklipin "P.P.M.S". Teksti u shkrua nga Nderim Kurti. Për orkestrimin u kujdes Enis Mullaj....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Rildi

Adis Kaceli

Messy OTR

Smart Boy

Dugga

Mirvy'y

Atonbeatz

Big Dushi

Festi

Souljah


Tags: Fizzy

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019