Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fjolla Berisha - Kallma Cigaren Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kallma cigaren
per njat qe tkallzoj(2x)
Me ma idhnu nanen kohen ta shkurtoj
prej marakut tsaj zemra po me ngufon(2x)
une nanen tane nuk do ta idhnoj(2x)
do ti qes kafe, caj me limon
prej marakut tsaj zemra po me ngufon(2x)

Kallma cigaren
per njat qe tkallzoj(2x)
Me ma idhnu baben kohen ta shkurtoj
prej marakut te tij zemra po me ngufon(2x)

Une atje heret cohem ne mengjes(2x)
shtratin do tja coj, kafen do tja qes
prej marakut te tij zemra po me ngufon(2x)


Fjolla Berisha - Kallma Cigaren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kallma Cigaren".
3. Video është e këngës "Kallma Cigaren", por nuk këndohet nga Fjolla Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fjolla Berisha:


Komente 0