Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fjolla Gashi - Askend Tjeter Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Vetem ty askend tjeter
Dua t'takoj perseri
Se kjo koh nuk vjen me
Pse me le keshtu vetem

REF:
Ti se din sa te dashuroj
Pse dyshon ende ne mua
N'zemren time je vetem ti
Mos m'lendo se ty te dua

Cdo dit t'pres Ti ku ke mbet
Zemra s'fle per ty mendon
Nje minut eshte i gjat
Pa ty un nuk jam rahat

REF:
Ti se din sa te dashuroj
Pse dyshon ende ne mua
N'zemren time je vetem ty
Mos m'lendo se ty te dua


Ky tekst u dërgua nga Love Love

Fjolla Gashi - Askend Tjeter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Askend Tjeter".
3. Video është e këngës "Askend Tjeter", por nuk këndohet nga Fjolla Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fjolla Gashi:


Komente 0