Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fjolla Gashi - Ah Moj Zemer Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mos u bej sikur sme sheh
Deri dje bashk kem nejte

Mos u bej sikur sme njeh
Se ti mu ende me ndjen
(x2)

Ah moj zemer
Ah moj zemer
Nuk me ndrron me asnje femer
Shokt e tu ta kane zili
ska si une ti e di
(x2)

Nje fustan me ngjyra shume
Sa do doje t'ishja une

Fotografite ende i mane
Sa do doje t'mkishe prane

Ah moj zemer
Ah moj zemer
Nuk me ndrron me asnje femer
Shokt e tu ta kane zili
Ska si une ti e di
(x2)

Nuk e di ku gabova
Ty aq shume qe te lendova
Mos me ler per nje tjeter
Kthehu te dashnia e vjeter

Ah moj zemer
Ah moj zemer
Nuk me ndrron me asnje femer
Shokt e tu ta kane zili
Ska si une ti e di
(x2)


Ky tekst u dërgua nga Albatros

Fjolla Gashi - Ah Moj Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Moj Zemer".
3. Video është e këngës "Ah Moj Zemer", por nuk këndohet nga Fjolla Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fjolla Gashi:


Komente 0