Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Fjolla Hox

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Fjolla Hox është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 15 Shkurt 2019, Fjolla Hox publikon videoklipin "Sa Je Kon Me Mu". Muzika e këngës u punua nga Gezim Lazri, ndërsa teksti u shkrua nga Yll Limani. Produksioni audio u realizua nga Gezim Lazri. Më datë 28 Qershor 2019, Rabit publikon videoklipin "Na Dy", në bashkëpunim me Fjolla Hox....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtare e grupit

Code

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Juna Manaj

Maria Duka

Risa

Mirsa Laci

Fabiola Agalliu

Albina Xhons

Elona

Almeda Luca

Lori Delhysa

Joanna Wakeley

Tags: Fjolla Hox


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet