Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Fjolla Krasniqi
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 30 Janar 1986
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♒ Ujori
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  40

Fjolla Krasniqi është këngëtare e njohur. Një vajzë e re, me një zë të veçantë dhe me një prezentim shumë të veçantë në skenë. Ajo zemrat e artdashësve i rrembeu shumë shpejtë, diti të komunikojë me ta dhe me skenën. Muzika i fle në shpirt, muzika është pjesë e saj, pjesë e familjes së saj, mike e përditshme e familjes Krasniqi. Me siguri e kuptuat se është fjala për solisten Fjolla Krasniqi e cila pushtoi ekranet dhe mediat e qytetit që nga nismat e saja në këtë botë të artit. Fjolla është një vajzë e qeshur, e qetë, plot dashuri dhe jetë, plot sharm por edhe kundrejt kësaj thjeshtesia dhe modestia nuk i mungojnë.

PASAPORTA:
Gjatësia: 1.67m
Ngjyra e syve: e gjelbërt
Ngjyra e flokëve: e kaftë
Ushqimi i preferuar: peshku dhe sallatat
Muzika e preferuar: të gjitha zhanret
Këngëtarja e preferuar: Mariah Carey
Filmi i preferuar: "Braveheart"
Aktorët e preferuar: Mel Gibson, Antonio Banderas & Brad Pit
Pija e preferuar: uji, ndërsa nga pijet alkoholike vera e kuqe
Ngjyra e preferuar: e zeza
Sporti i preferuar: vrapimi, noti, tenisi
Sportisti i preferuar: Andrea Agasi
Stili i veshjes: varet nga situata
Menaxheri: Naim Krasniqi
Kompania inçizuese: "Polifonia"

Në Qershor 2002, Fjolla Krasniqi merr pjesë në PoliFest 2002 me këngën "Nuk Te Besoj".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet