Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fjolla Loku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
BIOGRAFIA: Fjolla Loku është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Në Qershor 2005, Fjolla Loku merr pjesë në Polifest Kids 2005 me këngën "Fjolla Lepuroshe". Në vitin 2015, Fjolla Loku merr pjesë në X Factor Albania 4....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

X Factor Albania

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erta Qerimi

Dea Qerimi

Elona Sadiku

Marigona Imeri

Lorent Qerimi

Iranda Hajdini

Edisa

Alma Koleci

Bleona Hasani

Anna Gjebrea

Tags: Fjolla Loku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet