Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fjolla Morina - O Pse Te Du Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  15

me shtrengoj
me tha nisu
dhe shko
hera e fundit sot
per ne qenka
kjo se gjith
jeten ty ta
kam dhuru
se isha e mir
kjo me ka
keshtuuuuuuuuuu...

2(ref)
o pse te du
o pse te du
un te pres
e ti lun me
mu o pse te
du o pse
te du asnjeher
nuk me ke
besu

te dua te urrej
nuk e kuptoj
me ty s mund
te jem pa ty o
se egziztoj
qdo mengjes agon
ti nuk me zgjon
nata aq ftoht
ti jo sme perqafoooooooooooooooooon..

4(ref)
o pse te du
o pse te du
un te pres e ti
lun me mu
o pse te du
o pse te du
asnjeher nuk
me ke besu
o pse te du


Ky tekst u dërgua nga Agnesa Ma E Mira


Nuk kemi video për këtë këngë.


Fjolla Morina
Publikimi: 01/12/2005
Festivali: VFM 2006
Muzika: Andin Randobrava
Orkestrimi: Andin Randobrava
Video Produksioni: Video Art


Fjolla Morina - O Pse Te Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Pse Te Du".
3. Video është e këngës "O Pse Te Du", por nuk këndohet nga Fjolla Morina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fjolla Morina:


Komente 0