Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fjolla Morina - Pse? Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  9

mes kater muresh pret
pa pa me sy
kush emrin tënd ta thrret
kush mendon per ty

pse muret i ngatrruam
pse ne vitet e rinis

kur zemrat u bashkuan
nga nje ligj i dashuriiiiiiiiiis

(ref)

po me vreeeertt
se ti djell nuk po sheh
erresirë
po me vret
se te dua per jet
ne shpirt po me vret

nje engjull qe po zbret
po zbret per ty

se malli qe te tret
i mbyllur ne dry

pse fjala peshe nuk paska
e po thon qe rend gabon

lirin qe dje e pata
pse a thua ma rendoj

(ref)
x2

po me vreeeet
se ti djell nuk po sheh
erresire
po me vret
se te dua per jettt
ne shpirt po me vreeeet


Ky tekst u dërgua nga  ritAFjolla Morina
Publikimi: 01/12/2008
Muzika: Andin Randobrava
Teksti: Blero
Orkestrimi: Andin Randobrava
Video Produksioni: Video Art


Fjolla Morina - Pse?
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse?".
3. Video është e këngës "Pse?", por nuk këndohet nga Fjolla Morina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fjolla Morina:


Komente 0