A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Fjolla Morina - Bjeri Shkurt E Shqip


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/11/2012

2012-11-25T15:06:54

Djal i mire me naze shume
mos prit naze te bej une
se po ja nisa ska te ndal
e pishman i bjen mor djal

Djal i mire mos u lazdro
behu burre e mu afro
dal ngadale e mos u ngut
mu afro e mos u tut
bjeri shkurt e shqip
mos u sill e pshtill
ndjehu me i lire

Bjeri shkurt e shqip
hajde mos vono
thuaj se me do
bjeri shkurt e shqip
mos u sill e pshtill
ndjehu me i lire
djal i mire ti mos bej naze
bjeri shkurt e shqip

Djal i mire po shume mendon
mos degji tjeret qa thojne
nese dalim e vepron
dije mire qe premi shkon

Djal i mire mos u lazdro
behu burre e mu afro
dal ngadale e mos u ngut
mu afro e mos u tut
bjeri shkurt e shqip
mos u sill e pshtill
ndjehu me i lire

Bjeri shkurt e shqip
hajde mos vono
thuaj se me do
bjeri shkurt e shqip
mos u sill e pshtill
ndjehu me i lire
djal i mire ti mos bej naze
bjeri shkurt e shqip


Ky tekst u dërgua nga Fjolla
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019