Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fjolla Morina - Gjendje Kritike
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjendje Kritike".
3. Video është e këngës "Gjendje Kritike", por nuk këndohet nga Fjolla Morina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fjolla Morina - Gjendje Kritike  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  7

Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Këngë e albumit:

"Inbox Compilation"

Komente

1 🔥

08/11/2007

2007-11-08T00:33:50+00:00Po te flasin syt kot arsye gjen nuk osht vones pune ti po me genjen
te kam pa me tjetren i lumtur sa ska
un paskam qen per vujtje e ajo per sefa.
Ref:Ne gjendje kritike jam tash disa jav qe kur ke nje mike un nuk shoh drit te bardh(2x).

Me shikon çuditshem ska me ngrohtesi un te pyes embel ti me ironite kam pa me tjetren i lumtur sa ska un paskam qen per vujtje e ajo per sefa.

Ref:Ne gjendje kritike jam tash disa jav qe kur ke nje mike un nuk shoh drit te bardh(2x)

Orkestrimi: Darko Dimitrov

Ky tekst u dërgua nga Dona
Më Shumë Këngë Nga Fjolla Morina:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet