Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fjolla Morina - Me Thuaj Sonte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

dua veq me ty ti i ndjej valet e detit se po na vret monotonia e qytetit qfare kohe osht me djell a shi kur je me mua kjo ska rendesi edhe ni dit nese rrim nuk eshet pak do ta shijoj qdo minut sa ma gjat.

ref:
diten ne plazh naten ne diskotek po asgje ttjeter merak ska me na met
me mua do te jetosh si ne harem
wetem me thua sonte qfar te pelqen
me ua do te jetosh mbi 100 vjet enderrat e tua un i boj realitet x2

dua qe te na ngrohin rrezet e mengjesit dhe te shkrihem ashtu si shkuma e detit
ne ket parasj plot katersi qa ta don zemra vetem un eti
edhe ni dit nese rrim nuk eshte pak do ta shijoj qdo minut sa me gjate.

ref
diten ne plazh naten ne diskotek po asgje ttjeter merak ska me na met
me mua do te jetosh si ne harem
wetem me thua sonte qfar te pelqen
me ua do te jetosh mbi 100 vjet enderrat e tua un i boj realitet


Ky tekst u dërgua nga Ffestina.   EliosshuliFjolla Morina
Publikimi: 03/09/2009
Muzika: Florent Boshnjaku
Teksti: Arsim Bunjaku
Orkestrimi: Florent Boshnjaku
Video Produksioni: Video Art


Fjolla Morina - Me Thuaj Sonte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Thuaj Sonte".
3. Video është e këngës "Me Thuaj Sonte", por nuk këndohet nga Fjolla Morina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fjolla Morina:


Komente 0