Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fjolla - Boy (Feat. Loco)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

(Fjolla) - Baby ti,baby ti je ai qe duhet po po ti e di se qa don don mirë e din.
Unë e di se më don,hajde pak ktu,jo jo unë nuk jam ajo që thotë veç jo,
unë e di po po, e di se qa du dhe e di se qa don.

REF: Bonu gati mos rri mbrapa,kon pe pret ti na shkoj nata,
nuk jom larg unë veç dy hapa
zgjate dorën thuj të kapa.

(Loco) - Loco t'jep krahë ma shumë se Red Bulli,jena dal për gjahë t'pregaditi fulli-fulli
kalon dikush Hot-Hot eh e don në spot-spot se qojmë kohën kot-kot nihet ni good shot
PAM-PAM Revolver na e bojm përherë,na nuk e teprojna po e lshojna n'lerë
kimen thojn e ndron por zanatin se harron,njejti funksion veç tjetër dimenzion,
tjetër person prap i njejti pasion,baby ski ka shkon,baby ski ka shkon numrin ma tregon..


REF: Bonu gati mos rri mbrapa,kon pe pret ti na shkoj nata,
nuk jom larg unë veç dy hapa
zgjate dorën thuj të kapa.

(Fjolla) - Ti e pret,si don vet unë ta plotësoj Boy
Sesi flet duket lehtë,nuk ki ka shkon Boy
Unë e di se më don,hajde pak ktu,jo jo unë nuk jam ajo që thotë veç jo,
unë e di po po, e di se qa du dhe e di se qa don.

REF: Bonu gati mos rri mbrapa,kon pe pret ti na shkoj nata,
nuk jom larg unë veç dy hapa
zgjate dorën thuj të kapa.


Ky tekst u dërgua nga Blendar BoshnjakuFjolla Morina
Featuring: Loco
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/07/2012
Festivali: Zhurma Show 2012


Fjolla - Boy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boy".
3. Video është e këngës "Boy", por nuk këndohet nga Fjolla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fjolla Morina:


Komente 0