Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fjolla Morina - Jena Bo Tym (Feat. Stresi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  202

Jena bo , jena bo tym

(8x)
Jena bo tym

Stressi :
Folin , krejt body language kur po folin
une e edi si me bo flow-in
yeah

(2x)
me smok-in ti po lun
yeah ding dong po gjun ti fjalet ping pong
nuk bon me mu veq ti ngom

(2x)
me zjarrin ti po lun

Fjolla & Stressi :
Smoke , smoke , smoke
dhe n'qill dhe n'tok

Fjolla:(8x)
Jena bo tym


Ky tekst u dërgua nga AiddaFjolla Morina
Featuring: Stresi
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/01/2014
Muzika: Andy Gramm
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi
Video Produksioni: Imagine Films


Fjolla Morina - Jena Bo Tym
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jena Bo Tym".
3. Video është e këngës "Jena Bo Tym", por nuk këndohet nga Fjolla Morina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fjolla Morina:


Komente 2