A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Fjolla Morina - Syn Syn


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  29

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/06/2015

2015-06-06T18:00:01

Muzika & Produksioni:

Cricket


Ej you my Love
Me ty po du me kon
Ej you my Love
Fjalt po m'i numron

Ej you my Love
Syn spo din me fol
Ose n'sy spo din me fol

Ej baby jem
Ti mir nuk je ka sheh
Baby jem
Venin tem ajo s'e nxen

Baby jem hajde ti te un
Shlir osht po ti s'e pranon
Jo nuk osht si un

You are my love
You are my love once
You are my love
You are my love

You are my love once
Ej you my love
Me ty po du me kon
Ej you my love
Fjalt po m'i numron

Ej you my love
Syn s'po din me fol
Ej baby jem
Ti mir nuk je ka sheh

Baby jem venin
Tem ajo s'e nxen
Baby jem hajde
Ti te une
Shlir osht po ti
s'e pranon
Se jo nuk osht si un

You are my love once
You are my love
You are my love once
You are my love once


Ky tekst u dërgua nga Shkelqesa ZekajKartolina (1)

2019-06-11 10:51:19
Ej baby jem
Ti mir nuk je ka sheh
Baby jem
Venin tem ajo s'e nxen

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019