Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fjolla Morina - Vet Ke Met Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  11

Baby baby jem
Sje mo, sje mo

Se zemren un ta kom fal
Veten ta dhash pa i bo dy fjal
Vec me ta dhon frymen baby
Shum kom me djeg
Krejt e din vet ke mbet

Stop se veq keq je tu mbo
Ohhh ohhh
Stop shum ke ndryshu me tpa ndonji
Ohhh ohhh
Spo du ma shum kjo loj me u vazhdu
Ti tash je tu mlendu
Ka perfundu
Ohh ohh ka perfundu

Baby baby jem
Sje mo ,sje mo (x2)

Tash ndoshta ki tjeter baby
Kallzom cila si une tprek
Ftyra mkallzon hala tfort
E ti se meriton
Veten mbas dore per ty me lon

Stop se veq keq je tu mbo
Ohhh ohhh
Stop shum ke ndryshu me tpa ndonji
Ohhh ohhh
Spo du ma shum kjo loj me u vazhdu
Ti tash je tu mlendu
Ka perfundu
Ohh ohh ka perfundu

Baby baby jem
Sje mo ,sje mo (x2)
Fjolla Morina
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/03/2017
Festivali: Zhurma Show 2017


Fjolla Morina - Vet Ke Met
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vet Ke Met".
3. Video është e këngës "Vet Ke Met", por nuk këndohet nga Fjolla Morina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fjolla Morina:


Komente 0