A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Fjolla Morina & Muma - Culo


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/11/2017

2017-11-03T17:00:00

Më Shumë Nga

Endrit Mumajesi

Teksti:

Endrit Mumajesi

Muzika & Orkestrimi:

Alfred Sula


culo culo
culo culo
culo culo

me ta nxon mami
ama se deka
culo culo
culo culo

thoba jeme papi
o thob me teka

culo culo
culo culo

ç'a po sheh
hajde misskey
ALBANIA

culo culo
culo culo
kejt e din
se ç'ka bohet
ALBANIA

hajde majem
luje mas mirti
nzere ç'ka din ti
hajde majem
shhh mos fol ti
ç'ka nevoj shpirti

mem po ki qef
qefi madh zemren
tbon dom dom
dom dom
don mem provu
me dit ç'ka perjeton
kejt ç'ka e kom
knaqsin ta garantoj

culo culo
culo culo

me ta nzon mami
aman se deka

culo culo
culo culo

thoba jeme papi
o thob me teka

culo culo
culo culo

ç'a po sheh ti
hajde misskey
ALBANIA

culo culo
culo culo

kejt e din
se ç'ka bohet
ALBANIA

shum t'rafikes
sot n'club
kejt mi kalu
vizat e bardha
e keni's muma
in da floow
plus tetemdhjet
kaloj mesnata

ala ti pum pum
hala skeni pun pun
paroj keqe
jom i keq un
ti po kcen
fack you bi**h
je animal
gjak i tij je
shum seksuval

culo culo
culo culo

me ta nzon mami
aman se deka

culo culo
culo culo

thoba jeme papi
o thob me teka

culo culo
culo culo

ç'ka po sheh ti
hajde misket
ALBANIA

culo culo
culo culo

kejt e din
se ç'ka bohet
ALBANIA


Ky tekst u dërgua nga saranda nuhi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019