Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fjolla Morina - Si Ta Pranoj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Ta Pranoj".
3. Video është e këngës "Si Ta Pranoj", por nuk këndohet nga Fjolla Morina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fjolla Morina - Si Ta Pranoj  (Feat. Valon Bytyqi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Muzika:

Bini Nebihu

Teksti:

Rozana Radi

Video Produksioni:

MAX Production

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Valon Bytyqi

26/04/2019

2019-04-26T16:00:04+00:00Fjolla:
Si nuk kam aq forc
Malin me godit
Se mu dogj ky shpirt
Veq me ti pa syt

Valon:
E kam ne qdo rrug qe shkeli nga nje kujtim
por ti nuk e hap me deren
tma mbushesh shtepin

Si ta pranoj?
Kur ske me u kthy me kurr
pa puthjen e nanes shkove ne shtratin me gur
Si munde me pranu?
Kur nuk ke mem prek
ma si mundem pa ty me jetu
Pat pa ty më kurr

Fjolla:
Kam nevoj me u kthy
kohen e ndal
pse jetoj pa ty
sdi a ke mem fal

Valon:
E puth cdo minut
te jetes fotografin
Si ta vazhdoj jeten
pa ty shpirti im

E si ta pranoj?
Kur ske me u kthy me kurr,pa puthjen e nanes shkove ne shtratin me gur
Si munde me pranu
kur nuk ki mem prek ma si mundem pa ty me jetu
Pat pa ty me kurr x2


Ky tekst u dërgua nga rexhina4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Fjolla Morina:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet